Hakkımızda

RM Gaz Kontrol Sistemleri

Dünya Markası

RM Gaz Kontrol Sistemleri İth. İhr. Ltd. Şti. proje bazlı ve müşteri odaklı olarak ürün ve sistem araştırma-geliştirme, tasarım-projelendirme, doğalgaz ve tüm diğer akışkanlar için basınçlı kaplar, basınç düşürme-ölçüm istasyonlarının imali ve motajı, gaz kontrol ekipmanlarının temini, satışı ve satış sonrası servis olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

RMG Regel+Messtechnik GMBH firmasının ve kardeş firmalarının Türkiye temsilcisi olarak RMG grup firmaları tarafından imal edilen uluslararası standartlardaki ürünleri tecrübe ve bilgisini kullanarak Türkiye sınırları içinde müşterilerine sunmaktadır.

Yüksek Teknoloji ile Üst Kalite Üretim

Teknoloji takipçisi ürünleri ve sistemleri hali hazırda faaliyetini sürdürdüğü yeni kurulan 8000m2 kullanım sahalı fabrikasında, yirmi yılı aşkın deneyimli personeli ile sunduğu teknik kapasite ve özgüveni ile değerli çalışma ortaklarına aktif ve kaliteli hizmet sunamaktan memnuniyet duymaktadır.

Kalite - Teknoloji - Tecrübe

Her zaman önce güvenlik

RM Gaz Kontrol Sistemleri modern zamana en uygun olan en iyi koruyucu bakım, onarım ve artan otomatik kontrollü üretim ekipmanlarının revizyonunu sağlayabilecek ve insanları, prosedürleri, ekipmanları, uygulamaları ve teknolojik becerileri entegre edebilecek yeterli yönetimsel becerilere sahiptir. Yüksek hizmet yeterliliği RM Gaz Kontrol Sistemleri’ nin binlerce gaz basınç ölçüm ve/ya da düşüm istasyonlarının imalatçısı olmasından ve RMG Regel + Messtechnik GMBH ve onun kardeş şirketlerinin gaz ekipmanlarının (Gaz basınç regülatörleri, güvenlik cihazları, ölçme aletleri vb.) Türkiye temsilcisi olmasından doğan deneyiminin bir sonucudur.

Bakım işlemleri için yapılması gerekenlerin yerine getirilmesi için gerekli olan her türlü iletişimi sağlayacak bir organizasyonu sunmaktayız. Bütün ekipmanlar ve sistemler için bu gereklilikler planlama, zamanlama, denetim, uygulama ve performans bileşenlerini içerisine alacak şekilde bakım kalitesini sunmayı hedeflemektedir.

Müşterilerimize eğitim hizmeti sağlamaktayız. Eğitimin kapsamı ürün tanıtımı, gaz kontrol esasları ve sistemlerinden, yerinde devreye alma ve bakım eğitimine kadar geniş bir yelpazede farklılıklar göstermektedir. Kursların seansları ve içerikleri müşteriye uygun olacak şekilde belirlenmektedir.

Kalite Belgeleri

RM Gaz Kontrol Sistemleri